Marmarada Reklam | Marmaranın Sesi

Kurumsal | Marmarada Reklam | Marmaranın Sesi

HİZMET SÖZLEŞMESİ

Kullanıcı Sözleşmesi

İş bu metin, www.marmaradareklam.com sitesini kullanan herkes için bağlayıcı olup, her husus siteyi kullananlar tarafından koşulsuz olarak kabul edilmiş sayılır. Site kullanıcıları veya ziyaretçiler bu hususları okumamak veya göz ardı etmekten dolayı herhangi bir husustan muaf sayılmazlar. Bu sözleşme ilan edilerek kullanıcıların okuyup onayladıkları evrensel internet kuralları çerçevesinde kabul edilmiş olur. Herhangi bir sebeple taraflar arasında itilaf yaşanması durumunda burada belirtilmiş olan hiçbir husus davaya konu edilemeyecektir. www.marmaradareklam.com bu husular konusunda sorumluluğu reddettiğini öncelikle beyan etmiş bulunmaktadır.

Temel Hususlar

www.marmaradareklam.com, kullanıcılara hiçbir bilgi vermeden, siteye kullanıcı tarafından girilen bilgileri değiştirebilir, bir kısmını veya bütününü kaldırabilir.

Site kullanımından kaynaklanan her türlü İtilaf durumlarında site sahibi firma veya kişinin ikamet adresindeki mahkemeler münhasıran yetkilidir.

Sitede yayımlanan bilgilerin doğruluğu ve güvenilirliği firmamızca garanti edilmez. Verilerin güncelliği ve güvenilirliği konusunda tüm sorumluluk kullanıcıya ait olup, bu hususlardan zarar görülmesi durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz. İlana konu olan bilgilerin yanıltıcılığı noktasında site yönetimi bilgilendirilmesi durumunda derhal müdahale edecek, ancak bunun dışında özel bir araştırma yapmayacaktır.

www.marmaradareklam.com, internet sitesinin bir kısmını veya bütünüyle tamamen değiştirebilir. Bu konu hakkında bilgi verme sorumluluğu söz konusu değildir.

Site mücbir sebepler dışında açık kalacaktır. Bakım veya arıza durumunda kapalı kalma durumu söz konusu olabilecek, bu şartlar altında açık kalma garantisi verilmeyecektir.

www.marmaradareklam.com, kullanıcı kabul etme inisiyatifini saklı tutmaktadır. Site yönetimi uygun bulmaması halinde kullanıcıyı siteye kabul etmeyebilir veya var olan kullanıcıyı silebilir.

İlan, reklam ve firma bilgilerinin yayın süresi garanti edilmemektedir. Herhangi bir zamanda çalışma sistemi değitirilebilir ve firma bilgileri veya ilanların yayınlarına son verilebilir. Bu durumda ilanlarını yeniden girmek isteyen firmaların site yönetimi tarafından öngörülen yeni kurallara tabi olması zorunludur.

Sayfada Değişiklik Hakkı

www.marmaradareklam.com içerikte yer alan metinler, görseller ve tüm tasarım unsurlarını herhangi bir sebep göstermeden değiştirebilir, kaldırabilir veya genişletebilir. Site üzerinde her türlü tasarruf site yönetimine aittir. Site üzerindeki hak sahipleri uygun bulmaları halinde sınırsız süre ile yayın durdurabilir. Site üzerinde tüm mülki haklar site yönetimine aittir. Kullanıcı siteye giriş yaptığı andan itibaren bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Dışarıya Yönlendirmeler

www.marmaradareklam.com sitesinin herhangi bir sayfasından dış kaynaklara bağlantı verilebilir. Bağlantı verilen içerik sitemiz tarafından güvence altına alınmaz ve bu sitelerde yer alan verilerin doğruluğu ve güvenliği garanti edilmez. Sitemiz yanlıca kendi alan adı altında sınırlı sorumluluğa sahip olup iş bu belgede belirtilen koşullar kapsamında sorumluluğumuz söz konusudur.  Kullanıcıların ulaşacakları kaynaklarda karşılaşacakları olumsuzluklar noktasında hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi açıkça ilan ederiz.

Lisanlar ve Telif Hakları

Site içerisinde Fikri mülkiyet haklarına aykırı hiçbir eyleme izin verilmez. Kullanıcıların girdikleri içeriklerin herhangi bir biçimde bu hakları ihlal ettiği tespit edildiğinde içerik kaldırılır. Kastan telif ihlali yaptığı belirlenen kullanıcının üyeliğine son verilip, ihlalin adli boyut kazanması durumunda adli mercilere gerekli kullanıcı bilgileri iletilecektir.

www.marmaradareklam.com kullanıcıların yayınları nedeniyle, hiçbir fikri mülkiyet hakkından sorumlu tutulamaz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

www.marmaradareklam.com, sitedeki etkinlikleri nedeniyle, yayımcı veya kullanıcıların uğrayacakları herhangi bir zarardan hiçbir biçimde sorumlu değildir. İlan ve reklamların içerikleri dahil olmak üzere yayımlanan hiçbir veri www.marmaradareklam.com taahhüdü olmayıp, kullanıcıların sorumluluğundadır. Bu içerikten kaynaklanacak herhangi bir olumsuzluk durumunda site yönetimi, hak sahipleri ve site ile ilişkili hiçbir gerçek veya tüzel kişi sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, siteye giriş yaparak sitenin bu hususlar kapsamında sorumluluğu reddettiğini kabul etmiş sayılacaktır.

Scroll