Marmarada Reklam | Marmaranın Sesi

Kurumsal | Marmarada Reklam | Marmaranın Sesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Gizlilik ilkeleri

Bu ilkeler www.marmaradareklam.com internet sitesinin veri toplama ve kullanma politikalarını ifade etmektedir. Siteyi kullanan kullanıcı ek bir onaya gerek kalmaksızın tüm ilkeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Evrensel internet teamüllerinin yanı sıra, iş bu hususlar özel olarak belirtilmekte ve kullanıcının güvenlik ve gizlilik ile ilgili detaylı bilgiye sahip olması sağlanmaktadır.

www.marmaradareklam.com, https altyapı üzerine kurulu olup, üçüncü şahısların kullanıcılarının hareketlerine ve bilgilerine vakıf olmasını SSL sertifikası ile engellemektedir. Buna rağmen ortaya çıkabilecek veri güvenliği problemlerinden şirketimiz sorumlu tutulamaz. Firmamız site üzerine yüklenen verileri kendi inisiyatifi ile hiçbir biçimde açıklamayacak ve paylaşmayacaktır.

Müşterilere ait kişisel bilgiler(e-posta, telefon vb.) gizli statüsünde olup, bu ilkeler kapsamında değerlendirilecektir.

İstatistik ve müşteri davranışları analizi için veriler alınabilir ve bu işlevleri yerine getirmek üzere yetkili üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılabilir.

www.marmaradareklam.com kullanıcı davranışları analizi maksadıyla çerez kullanımı söz konusu olan bir platformdur. Kullanıcılar siteyi kullanarak bu özelliğin varlığını kabul etmiş sayılır.

Adli makamlarca talep edilmesi durumunda, tüm verilerin bu mercilerle paylaşılması söz konusudur. Mahkemece talep edilmesi durumunda hiçbir bilgi saklı tutulamaz ve yalnızca resmi talepte bulunan adli makama bilgiler iletilebilmektedir.

Verilerin güvenliği, sitenin altyapısı gereği gereğince sağlanmaktadır. www.marmaradareklam.com mümkün olan en kapsamlı güvenlik mekanizmasını kullanır. Buna rağmen herhangi bir saldırı durumunda kaynak kaybı ortaya çıkabilmesi durumunda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Scroll