Marmarada Reklam | Marmaranın Sesi

ÇORBAM - Kocaeli / İzmit | Marmarada Reklam | Marmaranın Sesi
2
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 152 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Eray Konca
  Fax
  Adres
  Karabaş Mahallesi, Leyla Atakan Cad. No:7, 41040 İzmit/Kocaeli
  İl/İlçe
  Kocaeli / İzmit
  Semt/Mah.
  Yahyakaptan / KARABAŞ MAH.
  Mail
  corbamkocaeli@gmail.com
  Web Sitesi

  ÇORBAM RESTAURANT

  Çorbam Eray ve Emrah Konca Kardeşlerin 2012’lı Yılların Sonuna Doğru Kocaeli’ de Kurulduğu, 5 Yıl Boyunca Müşterilerine Hizmet Veren Bir Aile Şirketi.

  Gün Geçtikçe Müşteri Sayısı Artan Çorbam Restaurant. 12 Çeşit Çorba Menüsünün Dışında, Arnavut & Edirne Ciğeri, Izgara Çeşitleri, Osmanlı Sucuğu Özel Olarak Yaptırttığı Manda Yoğurdu Tekirdağ'dan Özel Getirttiği Hayrabolu Tatlısı İle 7/24 Saat Hizmet Vermektedir.

  İşletmenin Kendine Ait Ferah Bir Bahçesi Bulunmaktadır. Ayrıca Anlaşmalı Olduğu Multinet, Sodexo, Setcard Ve Ticket Firmalarıyla Anlaşmalıdır. Hafta İçleri 12:00 - 14:00 Arası Sulu Yemek Hizmeti Vermektedir. Cuma Günlerine Özel Mantı Menüsü Hazırlamaktadır. 85 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ve 15 çalışanı ile aranılan bir mekân olmuş Çorbam Restaurant. İlk Günkü Lezzeti Hep Koruyup, Hizmet Anlayışını Her Gün Geliştirerek Bugünlere Gelmiştir.

  KOCAELİ'DE İLK VE TEK OLARAK MÜŞTERİLERİMİZE SUNULAN.

  Hayrabolu tatlısı Tekirdağ'a özgü, Rumeli göçmenlerinin Trakya mutfağına kazandırdığı muhteşem bir lezzettir. Tuzsuz taze peynirle yapılan ve tahinin sos olarak kullanıldığı bu özel tatlı Kemalpaşa tatlısına benzer, farkı daha çok yumurta kullanılması ve daha büyük olmasıdır. Servise Hazır Olduğunda Sizlere Doyumsuz Bir Lezzet Sunulcaktır...

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll