• marmaradareklam@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
195 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Karabaş Mahallesi, Leyla Atakan Cad. No:7, 41040 İzmit/Kocaeli
  • TELEFON: 02623237171
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:01 00:00
SERVİS SAATLERİ 12:00 14:00
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

ÇORBAM RESTAURANT

Çorbam Eray ve Emrah Konca Kardeşlerin 2012’lı Yılların Sonuna Doğru Kocaeli’ de Kurulduğu, 5 Yıl Boyunca Müşterilerine Hizmet Veren Bir Aile Şirketi.

Gün Geçtikçe Müşteri Sayısı Artan Çorbam Restaurant. 12 Çeşit Çorba Menüsünün Dışında, Arnavut & Edirne Ciğeri, Izgara Çeşitleri, Osmanlı Sucuğu Özel Olarak Yaptırttığı Manda Yoğurdu Tekirdağ’dan Özel Getirttiği Hayrabolu Tatlısı İle 7/24 Saat Hizmet Vermektedir.

İşletmenin Kendine Ait Ferah Bir Bahçesi Bulunmaktadır. Ayrıca Anlaşmalı Olduğu Multinet, Sodexo, Setcard Ve Ticket Firmalarıyla Anlaşmalıdır. Hafta İçleri 12:00 – 14:00 Arası Sulu Yemek Hizmeti Vermektedir. Cuma Günlerine Özel Mantı Menüsü Hazırlamaktadır. 85 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ve 15 çalışanı ile aranılan bir mekân olmuş Çorbam Restaurant. İlk Günkü Lezzeti Hep Koruyup, Hizmet Anlayışını Her Gün Geliştirerek Bugünlere Gelmiştir.

KOCAELİ’DE İLK VE TEK OLARAK MÜŞTERİLERİMİZE SUNULAN.

Hayrabolu tatlısı Tekirdağ’a özgü, Rumeli göçmenlerinin Trakya mutfağına kazandırdığı muhteşem bir lezzettir. Tuzsuz taze peynirle yapılan ve tahinin sos olarak kullanıldığı bu özel tatlı Kemalpaşa tatlısına benzer, farkı daha çok yumurta kullanılması ve daha büyük olmasıdır. Servise Hazır Olduğunda Sizlere Doyumsuz Bir Lezzet Sunulacaktır…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.